POLECAMYPOLECAMY

mBank
Kredyt gotówkowy

  • od 500 do 100 000 zł na dowolny cel;
  • brak poręczycieli i innych zabezpieczeń;
  • okres kredytowania od 3 do 84 miesięcy;

Jak znaleźć idealny kredyt – kalkulator gotówkowy

Jak szukać tani kredyt – kalkulator kredytów

Kalkulatory Kredytowe to pożyteczne narzędzie w poszukiwaniu najkorzystniejszej oferty kredytowej. Tak jak w przypadku większości produktów, ceny w różnych bankach mogą się między sobą wiele różnić. Często są to poważne sumy toteż przed wyborem warto porównać kilka ofert.

Na wielkość raty kredytu ma wpływ wiele składników takich jak: Wysokość kredytu, oprocentowanie, czas kredytowania, model rat, cel kredytowania (nieruchomość/samochód/drobne wydatki), dodatkowe ubezpieczenie, prowizja, marża. Wszystkie te zmienne różnią się w poszczególnych bankach, co utrudnia nam obliczenie właściwej wielkości raty w warunkach domowych.

Jak działa kalkulator kredytów?

Kalkulator kredytowy wyświetla porównanie propozycyj w postaci rankingu, z wykorzystaniem współpracy z istniejącą bazą danych poszczególnych banków. Na podstawie propozycji kredytowej i danych wprowadzonych przez użytkownika, algorytm kalkulatora jest w stanie wyznaczyć aktualną miesięczną sumę jaką będziemy płacić przy wyznaczonych warunkach kredytowania. Kalkulator opisuje poszczególne propozycje w kolejności: od najniższej do najwyższej raty.

Szukaj
Kategorie
KALKULATOR KREDYTOWYKALKULATOR KREDYTOWY

KWOTA PLNPOLECAMYPOPULARNE TAGI