POLECAMYPOLECAMY

Meritum Bank
Kredyt dla firm

  • Kwota pożyczki do 300 000 zł
  • Okres kredytowania nawet do 120 miesięcy
  • Szybka decyzja kredytowa

Zdrowa konsolidacja – Zwróć swoje długi jedną pożyczką

Kredyty konsolidacyjne cieszą się dużym zainteresowaniem osób nadmiernie zadłużonych. Trudno się dziwić, po zdobyciu takiego zobowiązania zamiast kilku rat płacimy tylko jedną, często nawet niższą od sumy dotychczasowych zobowiązań.

Kredyt konsolidacyjnyalior

Alior Bank

Maksymalna suma kredytu – Alior bank proponuje kredyt konsolidacyjny bez poręczeń i zabezpieczeń, w wysokości do 150 000 zł (w związku z tym do kredytu ma zastosowanie ustawa o kredycie konsumenckim).

Poza spłatą definiowanych umów i wierzytelności, Kredytobiorca może starać się o pomocniczą sumę kredytu na swobodny cel.

Co istotne, stosownie z informacjami wskazywanymi na stronie internetowej, Alior Bank akceptuje obszerny zakres źródeł dochodu: prócz rutynowej umowy o pracę honoruje również umowę zlecenia oraz umowę o dzieło.

Maksymalna kwota kredytu bez zabezpieczeń dla jednej osoby to 150 000 zł. Jeśli jednakże osoba składająca wniosek samodzielnie nie posiada dostatecznej zdolności kredytowej, istnieje możliwość poręczenia umowy aż przez 3 poręczycieli.

Kwota przyznanego kredytu: przelewana jest na wskazany rachunek bankowy ewentualnie wypłacana gotówką w oddziale Banku.

Spłata zobowiązania może być w ratach równych lub malejących.

Aby otrzymać kredyt konsolidayjny (Zobacz porównanie kredytów konsolidacyjnych) w Alior Banku nie jest wymagane posiadanie konta w tym Banku.

Nie wiesz jak obliczyć RRSO? Skorzystaj z kalkulatora Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania (RRSO). RRSO jest stopą procentową uwzględniającą należne odsetki, prowizje i inne wydatki powiązane z kredytem. Dzięki temu RRSO pozwala na łatwiejsze porównanie kredytów gotówkowych, hipotecznych, samochodowych, konsolidacyjnych, a także pożyczek gotówkowych i pożyczek hipotecznych.

Kalkulator RRSO wyliczy Rzeczywistą Roczną Stopę Oprocentwoania kredytu gotówkowego dla podanych przez Ciebie założeń (kwota kredytu, oprocentowanie kredytu, okres spłaty, wielkość prowizji, inne koszty kredytu).

Szukaj
Kategorie
KALKULATOR KREDYTOWYKALKULATOR KREDYTOWY

KWOTA PLNPOLECAMYPOPULARNE TAGI