POLECAMYPOLECAMY

mBank
Kredyt na start

 • limit do 10 000 zł na start!
 • bezpłatne otwarcie i prowadzenie rachunku
 • bezpłatne przelewy do ZUS i Urzędu Skarbowego

Monthly Archives: Wrzesień 2014

Citibank MasterCard World

Z kartą możesz kumulować punkty w multibrandowym programie lojalnościowym i wymieniać je na vouchery zakupowe również usługi u partnerów programu czy też na spłaty części zadłużenia.


 • Płacąc Kartą Kredytową Citibank MasterCard World, kumulujesz punkty i zamieniasz je na nagrody (każde 5 zł wydane przy pomocy karty to 1 punkt, każde 5 zł wydane w sklepach Partnerów w Polsce to 2 punkty)

 • Za pierwszą transakcję kartą otrzymasz 1 000 punktów powitalnych

 • Uzbierane punkty możesz zamienić na vouchery do wykorzystania u partnerów ewentualnie spłatę części zadłużenia

 • Płacąc Kartą Kredytową Citibank MasterCard World u Partnerów masz prawo do rabatów lub talonów podarunkowych (H&M, Perfumeria Douglas, TUI, Intersport, Multikino, Play, Merlin.pl, Sony Centre, Pure Health&Fitness)

 • Kartą Kredytową Citbank Wizz Air Word MasterCard można płacić punktach oznaczonych symbolem MasterCard na świecie. Bank nie bierze prowizji za zakupy dokonane kartą.

 • Nieoprocentowany debet nawet do 54 dni.

 • Opcja płacenia miesięcznych rachunków.

 • Płacąc kartą zdobędziesz upust nawet do 50% w ponad 4700 punktów handlowo-usługowych w całej Polsce.
 • ZAMÓW KARTĘ I ODBIERZ 100 ZŁ W PREZENCIE

Zdrowa konsolidacja – Zwróć swoje długi jedną pożyczką

Kredyty konsolidacyjne cieszą się dużym zainteresowaniem osób nadmiernie zadłużonych. Trudno się dziwić, po zdobyciu takiego zobowiązania zamiast kilku rat płacimy tylko jedną, często nawet niższą od sumy dotychczasowych zobowiązań.

Kredyt konsolidacyjnyalior

Alior Bank

Maksymalna suma kredytu – Alior bank proponuje kredyt konsolidacyjny bez poręczeń i zabezpieczeń, w wysokości do 150 000 zł (w związku z tym do kredytu ma zastosowanie ustawa o kredycie konsumenckim).

Poza spłatą definiowanych umów i wierzytelności, Kredytobiorca może starać się o pomocniczą sumę kredytu na swobodny cel.

Co istotne, stosownie z informacjami wskazywanymi na stronie internetowej, Alior Bank akceptuje obszerny zakres źródeł dochodu: prócz rutynowej umowy o pracę honoruje również umowę zlecenia oraz umowę o dzieło.

Maksymalna kwota kredytu bez zabezpieczeń dla jednej osoby to 150 000 zł. Jeśli jednakże osoba składająca wniosek samodzielnie nie posiada dostatecznej zdolności kredytowej, istnieje możliwość poręczenia umowy aż przez 3 poręczycieli.

Kwota przyznanego kredytu: przelewana jest na wskazany rachunek bankowy ewentualnie wypłacana gotówką w oddziale Banku.

Spłata zobowiązania może być w ratach równych lub malejących.

Aby otrzymać kredyt konsolidayjny (Zobacz porównanie kredytów konsolidacyjnych) w Alior Banku nie jest wymagane posiadanie konta w tym Banku.

Nie wiesz jak obliczyć RRSO? Skorzystaj z kalkulatora Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania (RRSO). RRSO jest stopą procentową uwzględniającą należne odsetki, prowizje i inne wydatki powiązane z kredytem. Dzięki temu RRSO pozwala na łatwiejsze porównanie kredytów gotówkowych, hipotecznych, samochodowych, konsolidacyjnych, a także pożyczek gotówkowych i pożyczek hipotecznych.

Kalkulator RRSO wyliczy Rzeczywistą Roczną Stopę Oprocentwoania kredytu gotówkowego dla podanych przez Ciebie założeń (kwota kredytu, oprocentowanie kredytu, okres spłaty, wielkość prowizji, inne koszty kredytu).

Szukaj

Kategorie

KALKULATOR KREDYTOWYKALKULATOR KREDYTOWY

KWOTA PLNPOLECAMYPOPULARNE TAGI